Сушарки для овочів

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів
Сушарки для овочів : відгуки покупців
Рейтинг: 5 із 5 на основі 3 відгуків
Мінімальна ціна товару: 864 грн
Максимальна ціна товару: 5199 грн
Кількість товарів в категорії: 10
Оцінка:
186 169
Очень удобная и функциональная сушилка. Насколько долго прослужит будет видно В данный момент вещью очень доволен
Оцінка:
185 179
Купила сушилку перед сезоном заготовок, ни разу не пожалела о своём выборе! Олично сушит, как классно что у нас есть такие технологии, включил и занимаешься своими делами. Теперь не нужно тратиться на смесь для компота у меня есть такая крутая сушилка!
Кращі виробники

Статті та тест-драйви

Сушарки для овочів на Elektroprostynya.com.ua

Літо в Україні багате на різні овочі і фрукти. Багато хто збирають врожаї на власних присадибних ділянках, інші купують овочі і фрукти в магазинах або на ринках. І хочеться зберегти ці смачні продукти на довгий час, щоб і з настанням холодів балувати себе смачною і корисною їжею. З цією метою використовують сушарку для овочів, яку ви можете купити за доступною ціною в інтернет-магазині Elektroprostynya. Вона призначена для температурної обробки різної продукції, включаючи овочі, фрукти, гриби, ягоди і інше. Причому в процесі обробки зберігаються більшість корисних речовин і мікроелементів.

Сушарка для овочів позбавляє від необхідності витрачати багато часу на приготування заготівель на зиму. Це багатофункціональний універсальний прилад, за допомогою якого можна обробляти не лише овочі, фрукти, гриби або ягоди. Сушарку також можна використовувати для приготування смачної пастили, в'яленого м'яса або риби, а також іншої продукції.

Сушарка для овочів: принцип роботи

Даний побутовий прилад наділений простим і зрозумілим принципом роботи. В нього є нагрівальний елемент, що часто йде в парі з вентилятором, який і відповідає за випаровування вологи в продуктах. Також пристосування оснащене піддонами (секціями), на яких розміщують нарізані або цілі овочі і фрукти. І все це поміщається в закритий корпус, де підтримується необхідний температурний режим і в цілому мікроклімат.

Щоб отримати сушені овочі зі збереженням в них корисних речовин, необхідно виконати наступну послідовність дій:

  • розмістити на піддонах вимиті і нарізані або цілі плоди овочів;
  • встановити секції в корпусі сушарки;
  • вибрати необхідний температурний режим за допомогою панелі управління приладу і включити сушарку.

Види сушарок для овочів

Різні виробники пропонують різні моделі електричних сушарок для овочів і інших продуктів. Але за принципом дії такі пристрої діляться на два види:

  1. Конвекційні прилади, що мають вбудований вентилятор і електричний тен. У таких апаратах випаровування рідини з плодів здійснюється шляхом дії на них потоків гарячого повітря. Конвекційні пристрої коштують недорого, наділені великою місткістю і представлені широким асортиментом моделей. Але працюють вони достатньо довго і шумно, а також немає можливості плавного регулювання температури.
  2. Інфрачервоні прилади, в яких видалення вологи з продуктів здійснюється шляхом дії на вміст ІЧ-променнями. Тобто дія, як у звичайних сонячних променів, але без шкідливого ультрафіолету. Такі сушарки для грибів, овочів і фруктів дбайливіше відносяться до вмісту, оскільки впливають на продукти меншими температурами порівняно з конвекційними. Але їх місткість невелика, та і коштують ці прилади немало.

Можна також розділити сушарки для овочів і фруктів на механічні і електронні. Перші простіші і надійніші, але у електричних пристроїв ширші функціональні можливості.

Критерії вибору

Перш, ніж замовити сушарку для овочів в інтернет-магазині Elektroprostynya з доставкою по Києву і всій Україні, вивчите основні критерії вибору таких приладів.

  • При виборі цих пристроїв звертайте увагу на їх потужність, яка впливає на швидкість сушки. Невеликі апарати, розраховані на малий або середній об'єм оброблюваної продукції, наділені потужністю до 250 Вт. Універсальні сушарки для великого об'єму овочів або фруктів мають потужність від 350 до 600 Вт. Якщо ж ви щороку робите дуже багато заготівель з овочів і фруктів власного урожаю, тоді вибирайте пристрої потужністю більше 600 Вт.
  • Важливим критерієм вибору є місткість пристрою. Чим більше піддонів йде в комплекті, тим більший об'єм продукції за один раз можна обробити. Причому розміри секцій теж можуть значно відрізнятися. Пам'ятайте, що купівля більш місткої моделі потрібна тільки при масштабних заготівлях продукції. Якщо ж ви плануєте обробляти невелику кількість овочів або фруктів, вибирайте компактні прилади. Адже, включаючи напівпорожню сушарку, ви даремно витрачатимете електроенергію.
  • Вибір сушарки для фруктів і овочів можна робити, виходячи з положення нагрівального елементу. У моделях з нижнім розташуванням тена сушка здійснюється швидко і рівномірно, але є вірогідність, що краплі соку, шматочки продуктів або конденсат потраплять на тен. Прилади з верхнім розташуванням нагрівача безпечніші і довговічніші, але не завжди в них гаряче повітря добре доходить до нижніх секцій. Через це є необхідність міняти піддони місцями після закінчення деякого часу. Також у великих багатоярусних сушарок можливе розміщення тена збоку, що забезпечує рівномірне обдування гарячим повітрям продукції. Але і розміри таких моделей більше.
  • Наявність різних режимів роботи і додаткових функцій – важливий критерій вибору електричної сушарки. Деякі прилади підтримують декілька температурних режимів. Також у різних моделей може бути таймер, внутрішнє підсвічування лотків, термостат і автоматичний захист від перегріву.

Де купити сушарку для овочів в Україні?

Купити сушарку для овочів недорого в Києві зі швидкою доставкою по Україні ви можете в інтернет-магазині Elektroprostynya. На нашому сайті ви також можете прочитати відгуки про різні електричні прилади від реальних користувачів, що допомагає прийняти рішення по вибору тієї або іншої моделі.

При купівлі сушарки для овочів, призначеної для використання в сім'ї з 3-4 чоловік, що регулярно заготовлює продукцію в невеликих об'ємах, слід вибирати універсальні прилади середньої потужності з 3-5 секціями. Літнім людям зручніше буде користуватися моделями з механічним управлінням, наділеними 5-7 секціями. Перевагу в таких випадках віддають пристроям, які передбачають можливість установки спеціальних піддонів. А ось для власників великих присадибних ділянок вже знадобиться продуктивніший апарат потужністю від 750 Вт з 15-20 секціями. Бажано, щоб він підтримував декілька температурних режимів роботи, а також була можливість регулювання глибини піддонів. Зазвичай в таких випадках купують модель з бічним розташуванням нагрівального елементу, таймером і функцією автоматичного захисту від перегріву.


Часті запитання про Сушарки для овочів

🥇 Які Сушарки для овочів найдешевші?

🥈 Які Сушарки для овочів найпопулярніші у 2022 році?

🥇 Які Сушарки для овочів відносяться до преміум сегменту?