Сушарки для овочів і фруктів

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів
Сушарки для овочів і фруктів: відгуки покупців
Рейтинг: 5 із 5 на основі 3 відгуків
Мінімальна ціна товару: 864 грн
Максимальна ціна товару: 5199 грн
Кількість товарів в категорії: 10
Оцінка:
196 175
Очень удобная и функциональная сушилка. Насколько долго прослужит будет видно В данный момент вещью очень доволен
Оцінка:
193 191
Купила сушилку перед сезоном заготовок, ни разу не пожалела о своём выборе! Олично сушит, как классно что у нас есть такие технологии, включил и занимаешься своими делами. Теперь не нужно тратиться на смесь для компота у меня есть такая крутая сушилка!
Кращі виробники

Статті та тест-драйви

Сушарки для фруктів і овочів на Elektroprostynya.com.ua

При заморожуванні або консервуванні овочів та фруктів зникає натуральний смак плодів, та й корисних речовин в них залишається небагато. Тому така популярна сушарка для овочів і фруктів, адже вона зберігає більшість вітамінів і мікроелементів в оброблюваних продуктах. Цей прилад поступово випаровує вологу з сировини, дозволяючи в короткі терміни заготовити сушені фрукти і овочі у великих об'ємах. Купівля цього корисного побутового приладу доступна для жителів Києва і усієї України в інтернет-магазині Elektroprostynya.

Види сушарок

Ці пристрої можуть бути двох видів, якщо оцінювати їх форму:

  1. Квадратні. Вони наділені збільшеною робочою поверхнею, і нагрівальний елемент разом з вентилятором в таких пристроях розташований в задній частині. Відповідно повітря рівномірно розподіляється по усіх рівнях.
  2. Круглі. У таких пристроях розташування нагрівального елементу може бути знизу або згори. Другий варіант прийнятніший, оскільки при нижньому розміщенні на елемент нагріву потрапляють шматочки сировини або краплі соку від овочів і фруктів.

Розташування піддонів в сушарках теж може бути різним – вертикальним і горизонтальним. У першому випадку секції розміщуються один на одного з накриттям кришкою, що має прорізи. Моделі з горизонтальним розміщенням піддонів нагадують професійні сушарні печі, в яких секції висуваються незалежно один від одного. Елемент нагріву в таких приладах знаходиться в задній стінці, відповідно і форма у них квадратна. Апарати з вертикальним розташуванням секцій частенько мають круглу форму.

Принцип роботи сушарок для овочів і фруктів

Існують різні електричні пристосування для сушки овочів і фруктів. Є навіть електроскатертини, являючі собою невеликі килимки-клейонки зі встановленим всередині дротяним нагрівачем. Але такий пристрій не дає можливості обробляти великий об'єм продуктів, та й сушка з його допомогою менш ефективна.

Якщо ж говорити безпосередньо про електричні сушарки для овочів і фруктів, такі агрегати діляться на декілька видів за принципом роботи:

  • конвективні сушарки, в яких передбачений і нагрівальний елемент, і розганяючий по всьому простору всередині корпусу повітря вентилятор;
  • нагрівальні, вироблювані без вентиляційного блоку, тобто з природним переміщенням повітря всередині приладу;
  • інфрачервоні – моделі з ІЧ-випромінювачами, випаровуючі вологу з сировини.

Інфрачервоні сушарки для овочів і фруктів пропонуються за найвищими цінами, оскільки в них плоди не втрачають своєї зовнішньої привабливості після обробки, навіть зберігаючи первинне натуральне забарвлення. Але і конвективні пристрої відрізняються високою ефективністю. Яку саме замовити модель, вирішувати вам. Ми підкажемо, на що звертати увагу, роблячи вибір.

Критерії вибору

Є декілька основних параметрів сушарок для овочів і фруктів, оцінка яких допоможе вам прийняти рішення про купівлю конкретної моделі.

  • Звертайте увагу на загальну місткість приладу, а також на об'єм кожного з піддонів. Чим місткіша буде сушарка, тим більші партії сировини ви зможете обробляти за один захід.
  • Дивіться на число піддонів (секцій). Цей параметр пов'язаний із загальною місткістю пристрою, але в сушарках з однаковим об'ємом кількість секцій може бути різною. Стандартні моделі мають в комплектації від 3 до 6 секцій. Можна купити і дуже місткі апарати, що комплектуються відразу 30 піддонами.
  • Важливий параметр при оцінці такого побутового приладу – його потужність. У компактних сушарок потужність невисока, зазвичай до 250 Вт. Універсальні моделі мають потужність в районі 500-600 Вт. А для обробки фруктів і овочів мало не в «промислових» масштабах використовуються пристрої потужністю від 1000 Вт і більше.
  • Дивіться на тип управління сушаркою. Найпростіші і надійніші моделі мають механічне управління. Ось тільки і функціонал у таких пристроїв не дуже різноманітний. Тому зараз більшою популярністю користуються агрегати з електронним управлінням, що дозволяють точніше і плавно регулювати температурний режим.
  • Вибір сушарки може залежати і від матеріалу виготовлення корпусу. У металевих апаратів більш висока міцність і довговічність. Проте вони багато важать і сильно нагріваються в процесі роботи. Пластикові пристрої не нагріваються, мають невелику масу, легше збираються і очищаються. До того ж, у пластикових сушарок прозорі стінки, завдяки цьому можна стежити за процесом сушки, не відкриваючи кришку. У випадку з купівлею пластикової сушарки вибирайте моделі з екологічного і термостійкого пластика, у якого немає неприємного хімічного запаху.

Додатковий функціонал

Зручність використання сушарки багато в чому залежить від наявного в неї додаткового функціонала. Наприклад, деякі прилади для сушки овочів і фруктів дозволяють також готувати м'ясні і рибні делікатеси, пастилу і інші ласощі. Також в деяких сучасних моделях передбачено індивідуальне подання нагрітого повітря на кожний «поверх» окремо. Завдяки цьому запахи не змішуються між собою і можна одночасно обробляти сировину різного виду.

Важливо, щоб пристрій був укомплектований таймером з функцією автоматичного відключення. Це допоможе вам уникнути ситуацій, коли продукти пересушуються. У сушарці має бути реалізований захист від перегріву, що робить використання приладу максимально безпечним і подовжує термін його служби. Зручно, коли є можливість міняти висоту лотків, адже у такому разі ви зможете сушити фрукти і овочі в цілих плодах, а не в нарізаних шматочках.

Де купити сушарку для овочів і фруктів в Україні?

Купити сушарку для овочів і фруктів слід у тому випадку, якщо ви плануєте регулярно сушити різні продукти за допомогою такого приладу. При використанні один-два рази за рік, її придбання навряд чи матиме сенс. У такій ситуації простіше висушити овочі або фрукти старим «дідівським» способом, розмістивши їх під прямими сонячними променями.

Якщо все-таки вирішите замовити електричну сушарку в інтернет-магазині Elektroprostynya з доставкою по Києву і Україні, можете прочитати відгуки від наших клієнтів. В них покупці діляться своїми враженнями і від придбаних товарів, і від організації роботи магазину.

Ми пропонуємо універсальну за своїми технічними характеристиками електричну сушарку. З її допомогою можна обробити досить великий об'єм продуктів, але і не занадто великі партії. Відповідно прилад досить економічний в плані споживання електроенергії і дозволяє виконувати сушку не лише овочів або фруктів, але і ягід грибів, м'яса або іншої сировини.


Часті запитання про Сушарки для овочів і фруктів

🥇 Які Сушарки для овочів і фруктів найдешевші?

🥈 Які Сушарки для овочів і фруктів найпопулярніші у 2022 році?

🥉 Які Сушарки для овочів і фруктів актуальні в 2022 році?

🥇 Які Сушарки для овочів і фруктів відносяться до преміум сегменту?