Сушарки для посуду

Знайдено: 1 - 24 серед 67 товарів
Сушарки для посуду: відгуки покупців
Рейтинг: 5 із 5 на основі 2 відгуків
Мінімальна ціна товару: 178 грн
Максимальна ціна товару: 1613 грн
Кількість товарів в категорії: 67
Оцінка:
182 196
Отличная сушилка по выгодной цене.
Мне прям очень нравиться, удобно что вода стекает в сушилку , и не нужно как раньше вытирать посуду) + экономие времени!)
Всем советую!)
Кращі виробники

Статті та тест-драйви

Сушарки для посуду на Elektroprostynya.com.ua

Сушарка для посуду – корисний девайс, без якого складно обійтися хорошій господині. Вона буває різних форм і видів, але зазвичай служить одній меті – допомогти посуду просохнути після миття, а також мати часто використовуваний посуд під рукою. Сушарки для посуду є практично в кожному магазині господарських товарів, причому їх різноманітність найчастіше дивує покупців. Приміром, в інтернет-магазині «Електропростирадло» більше 20 кухонних сушок з різними цінами і функціональними особливостями.

Вибрати хорошу і довговічну конструкцію складно, але можна. Для цього варто вивчити основні складові якісних сушарок і звернути на них увагу в магазині.

Вибираємо сушарку для посуду правильно: основні характеристики і види

Як правило, навіть дуже практичні господині при виборі сушарки для посуду дивляться на її зовнішній вигляд: такий предмет часто на видноті, тому хотілося б, щоб він гармоніював з загальною обробкою кухонної зони.

Насправді, головна характеристика цього кухонного помічника - спосіб установки, адже сушарки для чистого посуду, в першу чергу, розрізняються саме за цією ознакою і бувають:

  • Вбудовувані, які ховаються за стулками кухонного гарнітура. Вони можуть розташовуватися в навісних шафах, тумбах і висувних ящиках. Найчастіше місце установки узгоджується з господарями. Конструкції зазвичай складаються з 2-3 ярусів і мають додаткові полиці, наприклад, для чашок або винних келихів. Перевага таких девайсів в тому, що посуд надійно захищений від пилу і забруднень, але в закритій шафці часто створюється підвищена вологість, яка призводить до розбухання стінок.
  • Вмонтовуючі на мийку, найпростіші і нехитрі сушарки з усіх існуючих. Вони мають невеликі розміри і вміщують невелику кількість посуду, але цього місця досить для 3-4 тарілок, тому для сім'ї з двох чоловік подібна конструкція цілком підійде. Вона також зручна для миття овочів і фруктів, адже розташована зовсім близько до кухонної раковини.
  • Навісні, які кріпляться на стіну безпосередньо над мийкою. В принципі, такий варіант використовується часто, але для установки потрібний вільний простір на стіні. Рейлінгові системи стають все більш популярними і заслужили хороші відгуки, тому їх досить багато в спеціалізованих магазинах. Однак цей варіант не самий бюджетний, особливо якщо сушарка має два-три яруси.
  • Настільні – найзручніші і практичні, а головне недорогі. Їх легко встановити у будь-якому місці, приміром, на стільниці або крилі мийки. Саме ці моделі часто підбирають під дизайн інтер'єру, адже вони частенько розташовуються на видному місці.

Саме настільні сушарки купити найпростіше, адже параметри і конструкція не залежать від розмірів кухонних шафок і вільного місця на стінах. Висота, кількість ярусів і наявність додаткових відсіків, а також матеріал, з якого виконана конструкція, визначається виключно побажаннями господарів.

З яких матеріалів має бути виготовлена сушарка?

Найголовнішою вимогою до кухонної сушарки є стійкість до водних процедур, адже миття посуду неможливе без використання води. Саме тому матеріали для її виготовлення мають бути по максимуму вологостійкими.

Найчастіше у продажу в Києві можна знайти сушарки для посуду з:

  • Пластика. Такі моделі зазвичай яскраві і барвисті, а також досить довговічні. Можуть мати декілька ярусів і обов'язково обладнані піддоном для збору води. Пластикові конструкції придбати вигідніше всього, особливо якщо засоби обмежені. Виріб має невелику вагу і абсолютно не дряпає посуд, адже поверхня м'яка і податлива. Проте недоліків у пластикової сушарки теж вистачає, приміром, обмеження в навантаженні. Іноді під важкістю посуду і столових приладів відбувається деформація і навіть поломки. В той же час, пластик нескладно очистити від забруднень, а ось метал, що поржавів, відновити вже складніше.
  • Металу. Це найпопулярніший і дорожчий матеріал. Більшість таких сушок заявлені як нержавіючі і довговічні, але на ділі їх можуть виготовляти із звичайного чорного металу із захисним покриттям. В міру використання шар хрому або полімеру тоншає і злазить, а сушарка покривається іржавим нальотом. Неестетичний зовнішній вигляд засмучує господарів і змушує змінити такий зручний посудосушитель на новий. Проте уникнути розладів все ж можна, досить тільки вибрати сушарку повністю виготовлену з алюмінію або нержавіючого металу;
  • Дерева. Самий непрактичний варіант, навіть якщо врахувати, що деревини покривають спеціальним вологостійким просоченням. Такі варіанти найчастіше придбавають в дизайнерських цілях, приміром, щоб створити певну атмосферу на кухні.

Багато магазинів в Україні пропонують не лише стандартні, але і комбіновані варіанти – сушарки з нержавіючої сталі з пластиковими піддонами. В цілому, вибір треба робити виходячи з цілого списку чинників. Важлива і кількість мешкаючих, і те, як часто доводиться мити посуд. Акуратну модель, відповідну за усіма пунктами можна замовити і в інтернет-магазині: це навіть зручніше і швидше.

Розміри і кількість рівнів

Підбір габаритів – теж важливий пункт, адже і тарілки, і меблі сьогодні досить нестандартні. Від розмірів сушарки безпосередньо залежить і те, скільки посуду вийде розмістити на поверхні, тому робити вибір треба обережно.

Так, для моделей, які вбудовуються в кухонні меблі краще вибирати конструкції стандартних розмірів. Наприклад, ширини 60 см буде цілком достатньо, адже більшість модулів мають ідентичну глибину.

Ширина настінної сушарки для посуду може варіюватися від 40 до 80 см – тут підбір потрібно робити виходячи з вільного місця, де вона буде розташовуватися. Що стосується настільної, то її купити простіше простого: головне, щоб кухонної поверхні було достатньо для установки.

Ще одна важлива деталь – рівні, на яких розміщуватиметься посуд. Треба врахувати відстань між «поверхами», а також не перевантажувати верхню полицю важкими тарілками. Краще розташовувати важчі елементи знизу, а згори ставити чашки і склянки.

Де і за якою ціною купити якісну сушарку для посуду?

Придбати сушилку для посуду може кожна господиня, адже у продажу є моделі і економ, і преміум сегменту.

Самі бюджетні – пластикові однорівневі конструкції, які можна встановити на стільниці. Середню вартість мають варіанти з металу з хромованим покриттям. Сушарки з алюмінію і нержавіючої сталі – найдорожчі, але і самі довговічні.

Ціна залежить від місткості, габаритів і кількості рівнів. Також має значення наявність додаткових секцій для столових приладів або келихів: такі сушарки для посуду вартують на порядок дорожче.


Часті запитання про Сушарки для посуду

🥇 Які Сушарки для посуду відносяться до преміум сегменту?