Електричні сушарки для білизни

Знайдено: 1 - 11 серед 11 товарів
Електричні сушарки для білизни: відгуки покупців
Рейтинг: 5 із 5 на основі 4 відгуків
Мінімальна ціна товару: 1261 грн
Максимальна ціна товару: 2499 грн
Кількість товарів в категорії: 11
Оцінка:
131 136
Отлично сушит белье
Оцінка:
176 171
Очень крутая сушилка, белье сохнет быстро. Хорошо, что можно выставлять температуру. Высушил, сложил и убрал, чтобы не мешала. Достаточно вместительная, помещается много белья.
Оцінка:
221 211
Доброго времени суток!приобрела эту сушилку по совету друзей, ранее даже не слышала о таких, и ни разу не пожалела о данной покупке!Это отличный помощник в плохую погоду, да и не только!сушилка очень вместительная и мобильная. Её можно установить в абсолютно любое место в доме/квартире.Буду советовать всем к приобретению!
Кращі виробники

Статті та тест-драйви

Навіщо потрібна електрична сушарка для білизни?

Як зрозуміло з самої назви приладу, сушарка потрібна для сушки одягу. Що стосується електричної сушарки, то вона справляється з цим завданням в рази швидше. Залежно від конструкції конкретної моделі, можна сушити не тільки одяг, але і взуття, м'які іграшки, і навіть фрукти і овочі (аероповітряні електричні сушарки). Купити сушарки для взуття Ви також можете на нашому сайті. Прилади досить прості в установці і використанні. Як правило, моделі не самого бюджетного сегмента оснащені регулятором температурного режиму і таймером. Розглянемо докладніше основні і найбільш популярні види електросушарок.

Купити сушарку для білизни електричну

Види електричних білизняних сушарок

Настінні

В першу чергу настінні електросушарки будуть актуальні в приміщеннях з невеликою площею, оскільки кріплення до стіни дозволяє економити простір на підлозі. Статична конструкція виглядає як звичний рушникосушник з паралельними перекладинами, розташованими одна над іншою. Усередині кожної з перекладин знаходиться нагрівальний елемент, за рахунок чого і сушаться речі. Існують і розсувні моделі, також прикріплюються до стіни і збільшуються в довжину при розкладанні. Такі сушарки займають дуже мало місця, але варіант не підійде для великої кількості одягу, так як ширина настінних моделей відносно невелика і вага, яку вони здатні утримувати, теж.

ВАЖЛИВО! При виборі настінної сушарки відповідально підійдіть до вибору місця її кріплення – матеріал стін повинен впоратися з навантаженням.

Підлогові

Сушарка для білизни електричнаВ даний час виробниками представлена велика кількість підлогових сушарок, що відрізняються формою і функціональністю. Найпоширеніша форма – це горизонтальна сушарка з розкриваючимися в різні боки «крильцями». Її перевагою є досить велика площа для розміщення білизни і можливість компактно скластися після сушки. Така електросушарка здатна витримувати велику вагу.

Важливо! Вибирайте сушарку з більш важкого матеріалу, так як легкі конструкції можуть падати під вагою переважувати на один край білизни.

Підлогові сушарки можуть бути у вигляді вертикальних каркасів, з кількома рівнями прутів. Така сушарка більш компактна і також дозволяє розміщувати велику кількість речей. Вона може складатися, що теж є плюсом в економії простору.

Аероповітряні підлогові сушарки є вертикальний каркас, на який розвішуються речі для сушіння. Поверх надівається спеціальний чохол, усередині якого під час роботи приладу циркулює гаряче повітря. За рахунок цього і відбувається сушка. Деякі моделі таких сушарок дозволяють сушити взуття, іграшки, овочі і фрукти.

5 причин купити електричну сушарку для білизни

  • Швидка сушка

Найголовніша перевага, що дозволяє в рази знизити час сушки білизни.

  • Усунення зайвої вологості приміщення

За рахунок нагрівальних елементів і як наслідок швидкого сушіння одягу, вологість приміщення не стає критичною. Особливо актуально, якщо встановити сушилку нікуди, крім як у ванну кімнату, не представляється можливим.

  • Антибактеріальний ефект

Через високу температуру знищується великий відсоток мікроорганізмів, що важливо для дитячого одягу.

  • Зручність і простота експлуатації

Встановити електросушарку можна в будь-яке приміщення, де є доступ до розетки. Після використання легко зібрати і компактно зберігати. Регулятор температури дозволяє сушити найделікатніші тканини. А багато моделей, оснащені таймером, не вимагають постійного контролю – за заданою програмою пристрій вимкнеться в потрібний момент.

  • Доступна ціна

Вартість електричних сушарок, в залежності від виробника і функцій, досить невелика. Можна підібрати бюджетні моделі і моделі більш високої цінової категорії (наприклад, з функцією іонізації повітря).

ВАЖЛИВО! Подумайте, які функції дійсно вам потрібні і будуть використовуватися, щоб не переплачувати за непотрібну «начинку».

Запобіжні заходи при використанні

  • Використовуючи електроприлад, необхідно подбати про справність електропроводки і розеток в будинку.
  • Якщо сушарка буде розташовуватися поруч з розеткою, то розетка повинна бути закритою, щоб уникнути попадання вологи.
  • Електросушарка не переносить занадто низьких температур, тому може бути встановлена на балконі за умови, що він утеплений.
  • Як правило, нагрів відбувається до безпечних температур, не здатних завдати термічну травму, але краще обмежити доступ дітей і домашніх тварин до приладу.

Аналізуючи вищесказане, можна з упевненістю сказати, що електрична сушарка – доступний і приємний помічник в побуті. А достаток моделей на сучасному ринку дозволить кожному підібрати свій варіант.


Часті запитання про Електричні сушарки для білизни

🥈 Які Електричні сушарки для білизни найпопулярніші у 2022 році?