Настінні конвектори

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Статті та тест-драйви

Іноді так хочеться додаткового тепла в будинку, а звичайний радіатор не завжди можна купити по ряду причин: або маленька дитина по дому бігає — впустити може, або місця у квартирі мало. Однак не варто через це мерзнути, адже ми пропонуємо ідеальне розв'язання цієї проблеми — вам просто потрібно купити електричний настінний конвектор. Переконатися в тому, що у нього маса переваг на тлі незначних недоліків, ви можете в нашому інтернет-магазині Elektroprostynya.com.ua (Київ, Україна).

Функції електричного настінного конвектора

Найперша і основна перевага електричного настінного конвектора — принцип його роботи. Він істотно відрізняється від звичайного радіатора. Це опалювальний прилад, який поширює тепло по приміщенню методом природної конвекції (звідси і назва). Нагрівальний елемент всередині нього підвищує температуру повітря, який підіймається вгору по приладу, а знизу на його місце приходить холодний і теж досить швидко нагрівається. Відбувається своєрідний постійний теплооборот повітря в опалювальному приміщенні.

Електричний настінний конвектор володіє достатньою потужністю для того, щоб обігрівати великі площі.

Те, що він кріпиться на стіну, вигідно виділяє його в ряді конкурентів. Можна заощадити місце і не порушити дизайн. Більшість підлогових обігрівачів нестійкі, часто падають і не вписуються в інтер'єр житлових приміщень. А ось настінний варіант — зовсім інша річ: в очі не впадає, виглядає стильно, безпечний в експлуатації, місця не займає. Досить просто вибрати зручне місце поруч з розеткою, щоб не тягнути до нього кілометри проводів.

З огляду на перераховані вище особливості електричного настінного конвектора, стає ясно, що його можна купити практично для будь-якого приміщення: від маленької побутівки до великих виробничих складів. Тепло створить, місце заощадить — що ще потрібно для повного щастя? Причому купити можна швидко і недорого, замовивши в нашому інтернет-магазині одну з вподобаних моделей.

Як влаштований настінний конвектор

Хочете переконатися в тому, що електричний настінний конвектор — 100% безпечний в експлуатації і в той самий час максимально ефективний? У вас не залишиться сумнівів після того, як Elektroprostynya.com.ua розповість вам, як він влаштований.

 • Корпус

Типова форма будь-якого електричного настінного конвектора — невелика товщина (5-7 см) і довжина (40-120 см), що перевершує за розміром ширину (20-90 см). Виходить замкнутий об'єм у вигляді подовженої коробки, який забезпечує швидкий прогрів повітря і його цілеспрямований рух знизу вгору. Ще одна функція такого корпусу — економія простору. Розташувавши обігрівач на стіні, ви побачите, наскільки компактно він виглядає, попри свої значні розміри.

 • Решітка

У корпусі є щілини (решітки, «вікна»), через які пропускається повітря. Знизу або з боків — для забору холодного, вгорі або на лицьовій панелі — для випуску вже теплого. Варто купити найбільш просунуті моделі з міні-жалюзями над верхніми щілиноподібними отворами. З їх допомогою можна задати більш точний напрям нагрітого повітря.

 • Електричний нагрівальний елемент

Може бути один або кілька (з паралельним підключенням). Другий варіант замовляють найчастіше, оскільки він дозволяє поступово змінювати потужність нагріву. Найчастіше електричні настінні конвектори оснащені ТЕНами – нихромовою спіраллю в ізоляції. Elektroprostynya.com.ua радить вибирати моделі з нагрівальними елементами в литому алюмінієвому корпусі. Вони більш сучасні, які мають тривалий термін експлуатації, безпечні.

 • Блок керування

Замовляючи в нашому інтернет-магазині електричний настінний конвектор, зверніть увагу на блок керування ним. Він може включати: кнопку включення, перемикач режиму, термостат, термодатчик. Завдяки йому, ви зможете пристойно заощадити на електроенергії. Коли повітря в приміщенні прогріється до потрібної температури, датчик спрацює — термостат відреагує відключенням харчування для нагрівального елементу. Як тільки він охолоне — він знову включиться.

Електричний настінний конвектор також може бути оснащений захистом від перегріву, що забезпечує його пожежну безпеку.

Як бачите, пристрій електричного настінного конвектора досить простий, але разом з тим гарантує безпеку і високу ефективність приладу. Це підтверджують і позитивні відгуки про нього. Так що поспішайте замовити вподобану модель в інтернет-магазині Elektroprostynya.com.ua.

Додаткові характеристики

Ми також підкажемо вам, якими додатковими характеристиками повинен володіти якісний електричний настінний конвектор. Вони спрощують його експлуатацію і роблять ще більш безпечним і зручним.

 • Легкість

Незважаючи на значні габарити, електричний настінний конвектор дуже легкий по вазі і не вимагає ніяких посилених кронштейнів для кріплення до стін.

 • Міцний матеріал

Матеріал корпусу найчастіше — металевий лист (сталь або алюміній), рідше — високоміцний пластик.

 • Кріплення

Ще одна причина замовити електричний настінний конвектор на Elektroprostynya.com.ua — простота установки. Варіанти різні: кронштейни з жорсткою фіксацією або на корпусі, або на стіні. Деякі виробники пропонують зручні комбіновані схеми, де кронштейни відкидні, а фіксатори — легко знімаються.

 • Іонізатор

Вбудований в електричний настінний конвектор іонізатор повітря — функціональне доповнення до приладу. Він додає в прогріте повітря заряджені частинки, роблячи його чистим і корисним для здоров'я.

 • Додаткові фішки

Ще одна причина замовити в нашому інтернет-магазині саме електричний настінний конвектор — додаткова можливість розміщувати при необхідності його на підлозі і навіть перекочувати з однієї кімнати в іншу. Як це так, запитаєте ви? Річ у тім, що часто моделі супроводжуються підставками (для стійкості) і маленькими колесами (для мобільності). Вони або ховаються всередину корпусу, або приєднуються окремо.

Стильний зовнішній вигляд, наявність додаткових пристосувань, інноваційні доробки — все це ви знайдете в електричних настінних конвекторах, представлених в інтернет-магазині Elektroprostynya.com.ua. Якщо вас цікавлять ще якісь деталі про ці дивовижні прилади, ви завжди можете почитати про них відгуки або поставити питання нашим консультантам по телефону (причому вони самі можуть вам передзвонити).

Настінні конвектори: плюси і мінуси

Якщо ви все ще сумніваєтеся, замовляти електричний настінний конвектор чи ні, огляд плюсів і мінусів даного приладу дозволить прийняти вам правильне рішення і все-таки купити його, щоб забезпечити тепло свого будинку.

Переваги:

 • широкий діапазон потужності (від 750 до 3 000 Вт);
 • велика площа обігріву (1 000 Вт призначена для обігріву 10 м цільової площі);
 • швидке нагрівання повітря;
 • безшумна робота;
 • відсутність ефекту пересушеного повітря, тобто кисень не спалюється;
 • наявність додаткових фішок для зручності експлуатації;
 • економія місця в приміщенні;
 • економічне споживання електроенергії;
 • при дотику не викликає опіків;
 • простота будівельно-монтажних робіт, які не потребують залучення фахівців;
 • невисокі ціни;
 • стильний зовнішній вигляд, що не порушує інтер'єру приміщення.

Інтернет-магазин Elektroprostynya.com.ua додає ще один незаперечний плюс в цю скарбничку — швидкість доставки по Україні.

Недоліки:

 • особливі вимоги до розеток, до яких включаються електричні настінні конвектори: дроти, що підводять до них харчування, — переріз мідних має становити не менше 1,5 мм², алюмінієвих — 2,5 мм²;
 • згідно відгукам, деякі моделі можуть злегка потріскувати;
 • з потоками повітря по приміщенню поширюється пил, що може доставляти певні незручності алергікам або тим, хто страждає легеневими захворюваннями;
 • при відсутності додаткового утеплення в приміщенні не варто чекати від електричних настінних конвекторів чудес: вони просто не встигатимуть нагрівати холодне повітря.

Якщо в точності дотримуватися інструкції з експлуатації, яка додається до всіх моделей електричних настінних конвекторів, представлених в нашому інтернет-магазині Elektroprostynya.com.ua, ви не відчуєте цих недоліків. А правила використання для всіх моделей досить прості: не накривати прилад тканиною, відстань між ним і розеткою — мінімум 80 см, в ванну можна вішати тільки ті, що оснащені спеціальним рівнем захисту від підвищеної вологості.

Про виробника

І на останок — ще один незаперечний аргумент на користь того, що вам варто купити електричний настінний конвектор саме в нашому інтернет-магазині Elektroprostynya.com.ua. Представлені в нашому каталозі моделі — від компанії Тріо. Це найбільший вітчизняний виробник обігрівачів різного типу, відомий не тільки на Україні, але і далеко за її межами. Що це дає вам:

 • гарантію якості товарів (що доводять численні позитивні відгуки);
 • низькі ціни (у нас можна замовити електричні настінні конвектори дуже недорого);
 • швидкість доставки (наш офіс знаходиться в Києві);
 • ідеальне співвідношення ціни і якості.

Якщо вам шкода місця в приміщенні, щоб загромаджувати його підлоговими обігрівачами, вашим порятунком стане електричний настінний конвектор, який ви прямо зараз зможете замовити в нашому інтернет-магазині Elektroprostynya.com.ua за досить недорогою ціною. З ним ви придбаєте тепло і затишок, які ми раді подарувати вашому дому!