ТОП–5 пристроїв для обігріву домашніх тварин та птахів

Настання холодів завжди викликає у домашніх тварин дискомфорт, а переохолодження для них загрожує погіршенням самопочуття та розвитком небажаних захворювань. У статті йтиметься про найоптимальніші способи обігріву вихованців.

З усіх можливих способів створення сприятливої температури для птахів та тварин у домашніх умовах варто виділити п'ять пристроїв, за допомогою яких можна забезпечити гарний обігрів. Придбати їх можна на нашому сайті в розділі "Обігрів домашніх тварин".

Електрогрілки для курчат та домашніх тварин

Пристосування є килимком з нагрівальним елементом всередині, в ролі якого виступає вуглецеве волокно. Верх грілки виготовляється з вологостійкої тканини, яка легко миється та не вимагає ретельного догляду. Температура в електрогрілках регулюється за допомогою вбудованих перемикачів.

  • Для тварин: електрична грілка використовується як килимок, на якому може розміститися вихованець.
  • Для курчат: грілка з нагрівальним елементом усередині виступає як підстилка. Середня електрогрілка дозволяє розмістити на поверхні до ста особин.

Купити водонепроникну електрогрілку для курчат та свійських тварин Ви також можете на нашому сайті.

Килимки з підігрівом

Ще один відмінний пристрій для обігріву, який може підійти саме домашнім вихованцям - килимок з підігрівом для курчат. Не займає багато місця та споживає дуже мало енергії, що дозволяє використовувати його економно.

Головна відмінність від електрогрілки – матеріал, з якого він виготовлений. Це або м'яка синтетична тканина або ПВХ. До того ж споживання енергії у килимка менше, ніж у електрогрілки. Це викликано різницею у температурах, які вони підтримують. Грелка нагрівається до 60 градусів за Цельсієм, килимок – до 40 градусів.

Інфрачервоні QSB панелі

Пристрій є підставкою, що випромінює інфрачервоні теплові промені, які швидко поглинаються живими організмами і забезпечують їм глибоке тривале тепло. Інфрачервоні панелі практичні у використанні, легко переміщати їх з місця на місце. До того ж такий спосіб обігріву тварин дуже практичний: він рівномірно обігріває простір і допомагає довше зберегти відчуття тепла. Використовується пристосування як у ролі підстилки, так і як підставка для тераріумів.

Інфрачервоні лампи

Є лампами зі скла, що випромінюють інфрачервоні промені, які прогрівають повітря рівномірно і з мінімальними витратами. Особливістю обігріву з їх допомогою є те, що промені нагрівають не повітря, а предмети та підстилку, на якій містяться тварини. Це забезпечує безпеку їхнього використання. До того ж м'яке рівномірне світло ламп не створює дискомфорту для вихованців, тому пристрій можна використовувати для обігріву і в нічний час.

Керамічні обігрівачі

Це лампи розжарювання з інфрачервоним випромінюванням, що дозволяє прогрівати приміщення, де містяться тварини, до потрібної температури. Відмінність від звичайних інфрачервоних ламп у тому, що вони мають ізолюючий повітряний простір усередині та кріпляться у керамічний патрон. Такі лампи служать довше, ніж будь-які інші, витримують удари і не бояться потрапляння на них рідини.

Обігрів курчат

Правильно підібрана температура – одна з основних умов утримання курчат. Одним із найоптимальніших способів їх обігріву є використання ламп розжарювання:

  • світлодіодні: не мерехтять, довго експлуатуються, дозволяють регулювати температуру;
  • інфрачервоні: дозволяють створювати рівномірне тепло, а завдяки рівному світлу не турбують курчат у нічний час;
  • керамічні: нетоксичні, безпечні для пташенят.

У перші дні життя курчатам необхідна висока температура повітря, тому рекомендується використовувати електрогрілки, які можна нагрівати до 30 градусів за Цельсієм. Однак варто обгородити грілку з курчатами загородкою, щоб пташенята не розбігалися і не віддалялися від джерела тепла.

Обігрів акваріумів та тераріумів

Мешканці акваріумів і тераріумів вимагають особливих умов утримання. Температура повітря для них повинна бути вищою за кімнатну, до того ж в акваріумах і тераріумах необхідна наявність теплих і холодних кутів.

Для обігріву акваріума підійдуть і інфрачервоні лампи згори, і інфрачервоні панелі. Залежно від розміру, можна використовувати різні способи обігріву для створення потрібного температурного режиму.

Для підігріву дна в тераріумі доцільно використовувати або інфрачервону нагрівальну панель, або килимки для підігріву. Вони економічні у використанні та займають мало місця. Саме килимок дуже зручно використовувати при створенні теплого кута в тераріумі, а ось інфрачервона лампа або керамічний обігрівач, розміщений над тераріумом, дозволить постійно підтримувати комфортну для вихованця температуру повітря.