Як вибрати електрогрілку?

Якщо ви почали помічати, що в холодну пору року у вас значно погіршується самопочуття, починаються сезонні загострення захворювань і депресій? Тоді кращим способом зробити своє життя комфортнішим і допомогти своєму організму впоратися з цими проблемами буде купівля якісної електрогрілки. Але тут важливим моментом є правильний підбір, щоб купівля не стала зайвою витратою грошей. Тому в цій статті ми розглянемо детально особливості вибору таких виробів.

Які види електрогрілок бувають

Сьогодні можна виділити всього 3 категорії грілок, які найчастіше використовуються, а саме:

  1. Електропростирадла і електроковдри. Це універсальні вироби, які забезпечують обігрів під час сну. Особливо часто їх використовують при хворобі чи у більш похилому віці, оскільки з роками у людини спостерігаються проблеми з терморегуляцією.
  2. Анатомічні грілки. Це вироби, розроблені спеціально для окремих частин тіла. Наприклад, електротапочки або черевики, пояси, а також корсети і інші.
  3. Універсальні грілки. Зазвичай є невеликими виробами прямокутної форми. Їх можна використовувати в широкому спектрі.

Саме тому, перед тим, як вибирати виріб, треба визначитися навіщо він вам потрібен, щоб в першу чергу підібрати потрібний вид. І тільки після того, як ви визначилися з видом грілки, варто розібратися як вибрати електрогрілку і які критерії брати до уваги.

Що враховувати при виборі?

В першу чергу, не варто забувати, що ви купуєте електроприлад, і важливим моментом є саме безпека його використання, а також комфортна експлуатація. Розглянемо всі критерії, які потрібно буде врахувати при виборі.

Безпечне використання

Тут можна виділити два моменти:

  1. Наявність функції автоматичного виключення при перегріві або через певний час. Ця функція далеко не у всіх моделей, але рекомендується шукати вироби саме з нею.
  2. Якісна електроізоляція дротів. Цей чинник гарантує, що з часом ізоляція не полопає, не оплавиться і в результаті ви не отримаєте опіки або удар струмом.

Потужність приладу

Наступним моментом стає вибір потужності. Вона залежатиме від типу грілки і розмірів виробу. Чим більше пристрій, тим більше потрібна потужність для його стабільної роботи.

Цей чинник впливає на швидкість і рівномірність прогріву. Так, наприклад, нормальною потужністю для електроковдри буде 120 Вт, що дозволить йому нагрітися за 5-6 хвилин. При меншій потужності виріб нагріватиметься близько години, а може і більше. Для невеликих же грілок досить потужності в 60-80 Вт і більше.

Це два основні чинники, на які варто звернути увагу, але далеко не єдиних.

Що ще врахувати?

Окрім безпеки і потужності, також варто додатково враховувати:

  1. Матеріал виготовлення. Кращим варіантом є фліс, але також можна розглядати і інші вироби.
  2. Кількість режимів. Особливо, якщо грілка використовуватиметься для маленької дитини, треба підбирати максимально комфортний температурний рівень.
  3. Зручність використання. Цей критерій визначається простотою застосування, легкістю очищення і іншими особливостями.

Тому, підбираючи для себе електрогрілку, необхідно враховувати велику кількість їх особливостей. Найважливіше, звернути увагу на якість, а не на вартість. Тільки так ви зможете підібрати найбільш відповідний варіант для себе або в якості подарунка. А якщо ви не можете самостійно визначитися, то ми допоможемо в цьому питанні і порекомендуємо кращі вироби.