Як вибрати електричну сушарку для білизни?

Щоб швидко і якісно висушити речі після прання, потрібна електрична сушарка для білизни. Час сушіння одягу і постільного приладдя не перевищує півтора години. Після використання складну конструкцію сушарки прибирають за шафу або в комору до наступного прання. Зручне і корисне устаткування зовсім не займає місця у будинку. Чудово підходить великій сім'ї. Розповідаємо, як вибрати сушарку для білизни за запропонованими виробником характеристиками.

Купити електросушарку для білизни в нашому інтернет-магазині:

17344,17852,17769,17711,17710,17686,17463,17450,17449,17435,17434

Переваги електросушарки

Сушіння білизни, особливо великої її кількості, завжди займало багато часу. Завішані лоджії і балкони, зайняті батареї опалювання, натягнуті мотузки в коридорі і кімнатах спотворювали інтер'єр і заважали вільному переміщенню по будинку. Все змінилося з винаходом електричної сушарки. Компактні конструкції, працюючі від звичайної мережі, регулюються по мірі нагріву і відключаються по таймеру. Вони не впливають на рівень вологості в приміщенні, виключають пересушування білизни. Моделі відрізняються площею для розміщення сирих речей, способом установки, кількістю робочих опцій.

Как выбрать электрическую сушилку для бельяПереваги використання електросушарки:

 • одна або декілька робочих зон;
 • до двох десятків металевих прутів, на які вміщується більше 10 кг білизни, а загальна протяжність прутів досягає 15-20 м;
 • варіативна в установці — на підлозі, на стіні, під стелею;
 • рівномірне просушування — навіть на повністю заповненому пристрої речі просихають рівномірно, в один час;
 • компактність — сушарка є складною конструкцією, яка в складеному вигляді має товщину 5-7 см;
 • кріпильні елементи для настінних і стельових моделей вже входять в комплект;
 • на відміну від інших побутових приладів електросушарка для білизни працює безшумно;
 • таймер і терморегулятор дозволяють задавати потрібний режим роботи;
 • електричний нагрів виключає зростання бактерій і інших мікроорганізмів у вологому середовищі.

Електрична сушарка стає відмінною підмогою сім'ям з маленькими дітьми, адже коли сім'я збільшується, росте кількість прань і об'єм випраної білизни. Переваги такого способу сушіння особливо помітні в холодну пору року і після закінчення опалювального сезону.

Чи є небезпека у використанні електроприладу

Електричний сушарний пристрій вимагає дотримання правил безпеки, як і будь-який інший електроприлад. В основному це стосується дротів і з'єднання з розеткою. Сам же нагрівальний елемент, присутній в конструкції, надійно захищений силіконовою ізоляцією. Робочий рівень нагріву не перевищує 60° при максимально допустимому значенні в 450°. Виробники обов'язково оснащують вироби захисними елементами. Автоматичне вимкнення відбувається при перевищенні заданих показників або некоректній роботі мережі. Щоб підлогова конструкція не ковзала, не рухалася з місця, ніжки оформляють гумовими або пластиковими ковпачками-накладками.

Недоліком можна назвати збільшення витрати на електроенергію. Хоча за годину роботи прилад споживає не більше 1 кВт.

Принцип роботи електросушарки

Зовнішнім виглядом електрична сушарка для білизни відповідає традиційним пристроям складного і підвісного типу. Але в конструкції є присутнім вбудований нагрівальний елемент. Будь-яка модель нагрівається до безпечної для дорослих, дітей і домашніх тварин температури. Діапазон у більшості випадків складає 30°-60°. Прути різної товщини і довжини дозволяють висушувати постільне приладдя, речі з бавовни, шерсті, делікатних тканин. Спеціальні гачки на «крилах» дозволяють підвішувати взуття, шкарпетки, м'які іграшки, аксесуари.

Конструкція може працювати 24 години на добу. Але для просушування партії білизни вимагається близько півтора години.

Пристрій слід розкласти, включити в мережу, розвісити по прутах речі. За допомогою вбудованих регуляторів або дистанційного пульта управління встановити режим. Після закінчення часу на просушування залишиться тільки акуратно скласти речі в стопки і прибрати в шафу.

Вибираємо за способом установки

Варіанта всього 3: з установкою на підлозі, на стіні і під стелею. Стельовий варіант чудово підходить для ванної кімнати. Настінний не займає багато місця, після сушіння прилад можна підняти у вертикальне положення, притиснути до стіни. Самий місткий варіант — підлоговий. Звичайно, така сушарка займає простір під час сушіння білизни, але швидко забирається після закінчення роботи в затишне місце.

Стельові конструкції

Закріплена під стелею, сушарка для білизни залишається невидимою для очей. Не псує інтер'єр. Використовується в міру необхідності. Вантажопідйомність досягає 30 кг. Така сушарка підходить для квартири із стандартними по висоті стелями. Занадто високі стелі роблять експлуатацію незручною. Полегшити розвішування може ліфтовий механізм. Прути опускаються на рівень висоти людини, білизна розміщується, сушарка знову піднімається вгору.

Настінні конструкції

По вигляду нагадує шведську стінку. Своєрідній драбинці надають горизонтальне положення, розвішується білизна. Такі пристрої не відрізняються місткістю. Максимально можна розвісити 10-15 кг білизни.

Підлогові конструкції

Наймобільніший варіант сушарних пристроїв. Розміщується у будь-якій кімнаті, у ванні, на балконі. Головна умова — наявність вільного місця на полу і доступність електромережі. У розкладеному і заповненому вигляді виглядає досить громіздко. Але і вміщує найбільшу кількість білизни. Багато моделей мають основну зону сушіння і розкладаючі допоміжні «крила». Підходить для сімей, вимушених часто і багато прати речі.

Після вимкнення прилад швидко остигає. Після цього складається і забирається у будь-яке зручне місце (під ліжко, за шафу, в комору, в гардероб).

Вибираємо по кількості функцій

Електричне обладнання нагрівається до певної межі і за рахунок віддачі тепла сушить розвішені на прутах речі. Окрім стандартної функції обігріву у ряді моделей можуть бути присутніми інші опції:

 • таймер — вбудований модуль дозволяє відволіктися від процесу, виключає пересушування білизни, потрібно тільки встановити бажаний час роботи, прилад самостійно відключиться у вказану годину;
 • терморегулятор — підтримує температуру на заданому рівні, наприклад, при сушіні делікатних речей не дає приладу розігріватися вище 30°;
 • антибактеріальна обробка — якщо для нагріву пристрій використовує інфрачервоне випромінювання, то додатково до звичайної сушки білизни додається функція антибактеріальної обробки, відбувається дезинфекція тканини.

Для стельових моделей актуальний ліфтовий механізм, що дозволяє опускати вниз прути і піднімати пристрій з білизною назад на висоту.

Особливості сушарок різних марок

Металеві конструкції виготовляють з алюмінію і сталі. Перші відрізняються легкою вагою і відносно низькою вартістю. Але алюміній схилений до деформації при неакуратному використанні. Поверхня може окислюватися, чорніти. З'являється ризик забруднити випрані речі. Сталеві сушарки дорожчі. Але ціна виправдовує міцність, стійкість до корозії. Пристрої з нержавіючої сталі служать довше.

На ринку представлений великий асортимент електричних сушарок від виробників електроустаткування і побутової техніки. Розповімо про ключові особливості топових брендів.

 1. Shine. Компанія з Гонконгу робить енергоефективні прилади, використовуючи власні розробки. Марка постійно розширює асортимент, роблячи продукцію все більш доступною для широкого споживача.
 2. Besser. Німецький бренд з виробничими майданчиками в Китаї. Робить ставку на сучасний дизайн, практичність, безпеку використання приладів. Сушарки цієї марки рівномірно розподіляють тепло, попереджають розвиток бактерій.
 3. Grant. Під цією маркою випускаються недорогі компактні прилади, ідеально відповідні для маленьких приміщень.
 4. Q - tap Breeze. Китайський бренд піклується про ергономіку, передбачаючи в апаратах власного виробництва різні варіанти складання. Непомітні в зібраному вигляді і надаючі можливість швидко висушити велику кількість білизни при повній розкладці: так характеризуються електросушарки Q-tap Breeze.
 5. Royals Berg. Китайська торгова марка, що виробляє великий асортимент електроніки, побутової техніки, посуду в різному ціновому діапазоні. Переваги сушарок Royals Berg — наявність основних і додаткових секцій, екологічно чисті матеріали виготовлення.

Кращі моделі сушарок

Рейтинг очолюють електросушарки для білизни, здатні швидко і якісно висушити розвішені речі, що поєднують в собі надійність і невисоку вартість. Наведемо приклади кращих сушарок з нашого каталогу.

Shine ЕБК-8/220

На відміну від інших сушарних пристроїв, у яких основа виглядає як хрестовина, Shine ЕБК-8/220 міцно стоїть на підлозі, має стійку широку опору. Конструкція виконана з нержавіючої сталі. Накладки — з пластика. Модель надійна в плані боротьби з бактеріями. Рівномірно і швидко просушує речі. Має додаткову робочу поверхню у вигляді розкладених «крил» з шістьма прутами кожне. Найбільш затребувана для сушіння білизни в погано опалюваних приміщеннях.

GRANT GT 505 120W

Дуже ергономічна і функціональна модель. Підходить для розміщення в самих обмежених умовах. Замінює 8 метрів мотузка для сушіння білизни. Просте управління — тільки 1 режим, який не вимагає навичок по виставлянню потрібних параметрів перед роботою. Необхідно тільки включити в розетку і розвісити попрані речі. Щоб основа не дряпала делікатне покриття підлоги, куточки нижніх перекладин закриті пластиковими ковпачками.

Besser 10292-А 230W

Дуже вигідне придбання. Система потрійного складання. Вивірена ергономіка. Майже плоска конструкція в складеному вигляді. Мобільна модель ідеально підходить для малогабаритних квартир, де мешкає велика сім'я. Загальна довжина прутів складає 13 м. Виготовлена з алюмінію з антикорозійним покриттям. Додаткові секції не нагріваються, тому одночасно можна сушити речі з різних тканин, комбінувати бавовну і шовк, шерсть і синтетику.

Q-tap Breeze (SIL) 57702

Акуратна конструкція на високих ніжках складається з 18 прутів, що нагріваються. Вбудований контроллер об'єднує таймер і температурний регулятор. Панель управління із зрозумілими позначеннями і кнопками. Надійний механізм складання. Замінює 15 м мотузка. Вага приладу складає всього 2,5 кг

Royals Berg GT 3556 230W

Підлогову конструкцію з II класом електрозахисту легко мати в розпорядженні у будь-якому приміщенні будинку, у тому числі на балконі і у ванній кімнаті. Виготовлена з алюмінію. Температура нагріву стабільна — 50-55°. Прути розділені на 8 секцій. Рівномірно розподіляє тепло, бореться з бактеріями. Підходить для вологих і холодних приміщень.

Визначтеся з типом кріплення і необхідною кількістю ланок і їх ціною. Відштовхуючись від потреб, виберіть сушарку. Найбільш зручні моделі з терморегулятором. Такий прилад дозволяє регулювати температуру і час сушіння, виставляти оптимальний режим залежно від тканини.

17344,17852,17769,17711,17710,17686,17463,17450,17449,17435,17434