Електропростирадла: плюси і мінуси у використанні

З кожним роком в нашому житті з'являються нові сучасні девайси. І якщо раніше електропростирадло було рідкісним товаром, то зараз воно дуже популярне в побуті. Більш того з'явилися схожі обігрівальні прилади - електричні ковдри і килимки з підігрівом. Багато вже використовують ці корисні вироби, напевно ви і раніше чули про електрозігрівающі простині, бачили відгуки в мережі. Давайте розберемося в перевагах і недоліках разом.

Відразу попередимо, що на ринку продаються неякісні китайські вироби, які можуть бути небезпечними для життя і здоров'я. Наш магазин не торгує подібними виробами і все написане в цій статті відноситьс в повній мірі до продукції відомих європейських виробників. Захистіть себе - вибирайте якісні електротовари.

Переваги у використанні електропростирадла

  1. Безпека. Сумлінні виробники гарантують вам безпечну експлуатацію. Для цього використовують силіконову ізоляцію нагрівального елементу, захист від перегріву «автовідключення», пожежобезпечні і не токсичні матеріали.
  2. Швидке тепло і обігрів в холодному приміщенні в найкоротший проміжок часу. Більшість електропростирадл нагріваються до максимуму всього за 7 хвилин.
  3. Підтримка обраної температури протягом тривалого часу, наприклад усієї ночі.
  4. Мобільність. Компактний розмір в складеному вигляді і легка вага, дозволять брати простирадло з собою на дачу і в подорож.
  5. Терапевтичний ефект. Електропростирадло допоможе зняти напругу в м'язах, відпочити і розслабитися. Комфортний сон всю ніч забезпечений. Якщо ви змерзли або промокли - є шанс не захворіти і швидко зігрітися.
  6. Дешеве тепло. Споживання електроенергії не велике, приблизно як одна лампочка (60-100Вт), дозволить економити ваші гроші.
  7. Не сушить повітря. Ще одна перевага перед електрообігрівачем.
  8. Простий догляд. Більшість виробів можна прати вручну при температурі не вище 40 градусів. Також синтетичні тканини використовуються для верху вироби часто бувають зносостійкими, що не мнуться, стійкими до забруднення.

Недоліки

Незважаючи на всі переваги, є протипоказання, коли не можна нагрівати певні ділянки тіла і будь-які зігріваючі процедури заборонені. Це вагітність, наявність будь-яких запальних процесів, новоутворень і ряд інших захворювань.Деякі хвороби суглобів, мязів або старі травми навпаки можна і корисно гріти. Тому, в разі проблем зі здоров'ям рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Інших недоліків у електричного простирадла щодо роботи - не виявлено. Якщо ви купили якісний товар, він буде надійно працювати довгі роки.

Виходячи з викладених вище якостей і недоліків, можна зробити для себе висновки - чи підходить вам електропростирадло і чи варто його купувати.