4 причини купити турецьке електропростирадло і не переплачувати

Дуже часто у наших клієнтів виникає питання, чому турецькі електричні простирадла набагато дешевше німецьких аналогів. Сьогодні ми спробуємо дати вичерпну відповідь на це питання.

Причина №1 - переплата за бренд

Найчастіше розкручені бренди коштують на порядок дорожче, ніж їх менш відомі аналоги. При цьому якість товарів зовсім не відрізняється. І турецьке і німецьке електропростирадло гріє однаково добре.

Причина №2 - використання більш дорогих матеріалів у виробництві

Як правило, німецькі електропростирадла виготовлені з натуральних тканин: бавовна, фліс. Турецькі виробники найчастіше використовують у виробництві дешевші синтетичні тканини.

Причина №3 - цінова політика

Під час продажу німецьких електропростирадл ми змушені дотримуватися рекомендованих роздрібних цін. На турецькі простирадла ми самі встановлюємо ціну і стежимо, щоб вона була нижче, ніж у конкурентів.

Причина №4 - відмінності в функціоналі

Турецькі електропростирадла мають максимально спрощену конструкцію і механічний перемикач температурних режимів. Як правило, таких режимів всього 2. У німецьких електропростирадл функцій часто побільше: автоматичне відключення, зйомний шнур живлення, можливість прання, електронний терморегулятор.

Висновок:

Що стосується безпеки турецьких і німецьких електропростирадл - можете бути абсолютно спокійні. І ті й інші відмінно справляються зі своєю функцією комфортного обігріву тіла. А переплачувати або заощадити - вирішувати Вам.