Електричні рушникосушки для ванної з терморегулятором

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Рушникосушка у ванній кімнаті давно вже не розкіш, що підкреслює статус господаря. Це необхідний прилад, який допоможе якісно висушити білизну і обігріти приміщення. Електрична рушникосушка відрізняється низьким споживанням електроенергії, а оснащеність терморегулятором дає можливість регулювати ступінь нагрівання і економити кошти.

Переваги електричної рушникосушки з терморегулятором

Ця нескладна конструкція, що складається з труб і тену, живиться від електричної мережі. Спосіб підключення рушникосушки залежить від виду моделі: монтаж приладу може виконуватися як на підлозі, так і на стіні. Зазвичай моделі купуються для ванних кімнат, але застосовуються і в інших приміщеннях. Виконують функції не тільки сушарки для білизни, але і нагрівання повітря.

УВАГА. В ході експлуатації рушникосушки слід не забувати про те, що розміщена вона в санвузлі і є приладом, що працює від електромережі. Тому необхідно дотримуватися правил безпеки.

Блиск поверхонь рушникосушки добре гармонує з нікельованою і хромованою сантехнікою. Візуально ванна кімната стає просторіше і світліше. Завдяки регулярному прогріванню не виникає сирість і конденсат. Це перешкоджає розмноженню грибка, здатного за короткий проміжок часу повністю зіпсувати обробку кімнати і стати причиною захворювань дихальної системи у мешканців.

Основна особливість, через яку купують ці прилади - це незалежність їх від водопостачання. Це відчутно в період, коли відключають опалення. Весь цей час водяна рушникосушка є непотрібним предметом, так як припиняє виконувати свої функції.

У рушникосушки з терморегулятором є ще чимало переваг:

 1. Відсутність контакту з водою виключає корозійні процеси, спрощує монтаж установки: не потрібно виконувати зварювальні роботи і брати дозвіл на підключення приладу.
 2. Можливість встановлювати конструкцію не тільки у ванній кімнаті, але і в інших приміщеннях.
 3. Безпечна під час експлуатації, характеризується естетичністю і зручністю в застосуванні.
 4. За допомогою терморегулятора можна контролювати не тільки нагрів приладу, але і температурний режим приміщення.
 5. Наявність програми управління, завдяки якій включається і вимикається прилад в заданий час.
 6. Можливість регулювати рівень споживання електроенергії.

Терморегулятор, вбудований в рушникосушку, контролює і регулює температуру, підвищуючи або знижуючи її значення. Цим оберігає ТЕН від перегріву.

На що звернути увагу при виборі рушникосушки?

Слід врахувати: чим більшої потужності конструкція, тим більше вона важить. Тому при виборі моделі потрібно враховувати обсяги вільного простору і міцність стіни, відведеної для сушки для рушників.

Потрібно звернути увагу на виробника виробу. На жаль, прилади вітчизняного виробництва багато в чому поступаються закордонним. Але наші пристрої набагато дешевше і купити їх можна в будь-якому будівельному супермаркеті. Популярністю користуються електричні рушникосушки   німецького і чеського виробництва, в основному відрізняються функціональним дизайном. Моделі додатково оформлені кільцями або гачками для рушників, а також полицями.

Наявність полиці

Часто купують моделі з полицею, яка вбудовується в будь-яку частину рушникосушки. На виступаючий у вигляді решітки елемент можна розвісити або скласти речі, які швидше висохнуть. Така конструкція добре впишеться в ванну кімнату невеликих розмірів і заощадить вільний простір, якого зазвичай не так вже й багато.

ВАЖЛИВО. Купуючи рушникосушку з терморегулятором, слід звернути увагу на кількість горизонтальних труб: чим вона більша, тим більше тепловіддача.

Верхня полиця зручна для зберігання чистих сухих рушників, які завжди будуть готові до застосування після закінчення водних процедур. Електричну модель з полицею можна розмістити в передпокої. У цьому випадку конструкція буде виконувати функцію сушарки для взуття.

Матеріал

Від матеріалу виготовлення залежить якість приладу, термін експлуатації, а також його тепловіддача. Ідеальним матеріалом для виконання рушникосушки можна назвати мідь, але висока ціна не завжди влаштовує покупців.

Найдешевший матеріал - це чорна сталь. Але виготовлені з неї сушарки швидко піддаються корозійним процесам, тому термін служби у них недовгий.

Оптимальним варіантом буде нержавіюча сталь. Вона має доступну вартість і не піддається корозії. Але навіть у нержавійки є ворог - блукаючий струм, який може пошкодити міцний, довговічний і практичний матеріал.

Ціна

Вартість рушникосушки залежить від його характеристик: потужності, розміру, дизайну, виробника і т.п. Початкова ціна вітчизняних простих конструкцій приладів становить приблизно 2000 грн. Вартість сушарок імпортних виробників вище: німецьких - від 3700 грн, італійських - від 4000 грн. Чим дорожче модель, тим більше її потужність. Різноманітність варіантів дуже велика.

5 причин купити електричну рушникосушку для ванної з терморегулятором в інтернет-магазині elektroprostynya.com.ua

Інтернет-магазин elektroprostynya.com.ua є одним з провідних на українському ринку з продажу побутових приладів з зігріваючим ефектом, в тому числі і рушників. Серед конкурентів він видрізняеться наступним:

 1. Висока якість і доступні ціни.
 2. Кваліфікована допомога консультантів при виборі вироба.
 3. Співпраця магазину тільки з офіційними дистриб'юторами.
 4. Швидка доставка - від 1 до  3 днів, обмін або повернення товару протягом 14 днів.
 5. Вартість доставки по Києву складає всього 50 грн.

Широкий асортимент рушникосушок дивує технічними та дизайнерськими нововведеннями. Купівля інтернет-магазині є найбільш зручним способом придбання.