Надійні електрочайники

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари
Надійні електрочайники : відгуки покупців
Рейтинг: 5 із 5 на основі 22 відгуків
Мінімальна ціна товару: 83 грн
Максимальна ціна товару: 1403 грн
Кількість товарів в категорії: 79
Кращі виробники

Статті та тест-драйви

Надійні електрочайники на Elektroprostynya.com.ua

Електрочайник сьогодні є таким же популярним атрибутом будь-якої кухні як каструля або сковорода. У такому приладі легко закип'ятити воду. Досить наповнити колбу і натиснути на кнопку ввімкнення. Але будь-який електричний прилад є потенційно небезпечним. Щоб виключити ризик, пов'язаний з неякісною роботою електроприладів, придбавайте їх в перевіреному місці. В цьому каталозі інтернет-магазину «Електропростирадло» розміщені моделі чайників, які порадують своєю надійністю і практичністю. Замовити такий прилад можна прямо зараз!

Надійний електрочайник: на що звернути увагу при купівлі приладу для нагріву води?

Якість електрочайника багато в чому залежить від компонентів, з яких він складається, і технічних параметрів приладу:

  • Нагрівальний елемент. Ця частина чайника може бути відкритою і закритою. Відкритий нагрівальний елемент (спіральна металева трубка) не може вважатися максимально надійним. Через неякісну воду спіраль швидко покривається накипом. А значить є ризик виходу електроприладу з ладу. Дисковий нагрівальний елемент такої проблеми позбавлений. Вся річ у тому, що спіраль в нім схована під шаром нержавіючої сталі. Очищати від накипу чайник з дисковим нагрівальним елементом набагато легше.
  • Захист від перегріву. Будь-який сучасний електрочайник, якщо він позиціонується як надійна модель, повинен мати декілька захисних функцій. Одним з найважливіших є захист від перегріву. Коли вміст чайника нагріється до 100 градусів відбувається відключення його роботи. Це дозволяє продовжити ресурс нагрівального елементу і запобігти небезпечним наслідкам.
  • Захист від роботи без води. Якщо ви хоч би раз забували налити воду в чайник і включали його, то ця функція є обов'язковою. Вона запобіжить небезпечним наслідкам, пов'язаним з перегрівом приладу. Будь-який надійний чайник повинен мати таку функцію.
  • Фіксація кришки. Важливий момент, який також запобіжить небезпечним наслідкам, пов'язаним з неправильною експлуатацією електрочайника. Якщо прилад працює і кип'ятить воду, то відкрити кришку в нього не вийде. Спрацює спеціальний захист. Вона дозволить вберегтися від опіків.
  • Таймер ввімкнення. Хороша функція, що дозволяє приготувати окріп до точно встановленого часу. А завдяки захисту від запуску без води, турбуватися про те, що він перегорить, не потрібно.

Зверніть увагу: Електричні чайники сьогодні зайняли гідне місце на кухні. Вони практичні, красиві і безпечні. Але, щоб вибрати по-справжньому надійний чайник, необхідно приділити увагу захисним функціям цього електроприладу. Адже контакт води і електрики може привести до великих проблем. Щоб їх уникнути, ми зібрали в цьому розділі нашого інтернет-магазину найбезпечніші і надійніші моделі.

Який матеріал електрочайника найбільш надійний?

Вибираючи надійний і недорогий електрочайник не можна не згадати про матеріали, з яких виготовляються такі кухонні прилади. Самим недорогим з них є пластик. Ще кілька років тому цей матеріал був ознакою дешевої продукції. Сучасний удароміцний пластик не лише може конкурувати по міцності з металом, але і не виділяє у воду небезпечні з'єднання. Пластикові електрочайники мають низьку ціну, але дозволяють виконати головну функцію – підігрів води. Наш електрочайник Mesko MS 1236, виконаний з пластика, можна назвати практичним і надійним.

На зміну пластику прийшли металеві чайники. Сучасні технології дозволяють надати цьому матеріалу унікальної форми. Електрочайники з металу відрізняються міцністю і довговічністю. Для їх виготовлення застосовується нержавіючий сплав, який є екологічним.

Зверніть увагу: Метал довго тримає тепло. Тому об стінки такого чайника можна обпектися. Але сучасні виробники випускають електрочайники з металевою колбою, але пластиковими зовнішніми стінками. Дуже зручно, безпечно і практично.

Аналогічним чином справи йдуть із склом. Це екологічно чистий і безпечний матеріал. Але відгуки показують, що він схильний до руйнування при сильній зовнішній фізичній дії. Розв'язати проблему можна за допомогою вставок з інших матеріалів. Скляні електрочайники з пластиковим корпусом допоможуть закип'ятити воду для заварки смачного чаю, але при падінні не розіб'ються.

Останнім часом рейтинги надійних електрочайників очолюють прилади з кераміки. Матеріал не забруднюється і не боїться зовнішньої дії. Кераміка дозволяє приготувати смачний і ароматний чай. Вибираючи надійний керамічний електрочайник, зверніть увагу на його захисні функції.

Звичайний або заварювальний?

Звичайний електрочайник являє собою колбу з нагрівальним елементом. Заливаємо воду, включаємо в мережу і чекаємо, поки рідина дійде до 100 градусів і закипить. Більш технологічними моделями є заварники чайники. Їх особливостями є:

  • Повний контроль процесу заварювання. Вбудований термостат дозволяє виставити ту температуру, яку необхідно для конкретного типу напою. Щоб зелений чай краще розкрив свої якості, його заварюють при температурі 85 градусів. Для деяких типів настоїв потрібна температура води не більше 55 градусів. У електрочайниках з терморегулятором Ви самі можете виставляти необхідну температуру нагріву.
  • Підтримка температури. Наш надійний чайник Camry CR 1242 може не лише доводити воду до потрібної температури, але і підтримувати її необхідний проміжок часу. Це дуже зручно при використанні.

Хочете купити надійний електрочайник? Зверніться в наш магазин. Здійснюємо доставку в усі регіони України. Перед відправкою купівлі перевіряємо кожну модель на наявність браку. Гарантуємо високу якість і безпеку нашої продукції.

Часті запитання про Надійні електрочайники