Електрочайники з терморегулятором

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар
Електрочайники з терморегулятором : відгуки покупців
Рейтинг: 5 із 5 на основі 22 відгуків
Мінімальна ціна товару: 127 грн
Максимальна ціна товару: 1603 грн
Кількість товарів в категорії: 85
Кращі виробники

Статті та тест-драйви

Електрочайники з терморегулятором на Elektroprostynya.com.ua

Асортимент кухонної техніки з кожним роком розширюється, і у продажу з'являються все більш зручні і багатофункціональні пристрої. В їх число входить і електрочайник з терморегулятором, що дозволяє розігрівати воду до певної температури: 40, 70, 90 градусів і т. д.. Він може підтримувати заданий температурний режим, орієнтуючись по теплових датчиках, і не вимагаючи участі користувача. Для того, щоб купити цей автономний, функціональний пристрій, досить використати наш інтернет-магазин. Ми запропонуємо вам кращі ціни в Україні, і організовуємо швидку доставку по країні!

У чому принципові відмінності?

Призначення електрочайника - доведення води до температури кипіння. Після цього пристрій автоматично відключається і поступово остигає до кімнатної температури. У такому ж режимі може працювати і електрочайник з терморегулятором, але його функціонал значно розширений. Так, він припускає:

 • підвищену потужність;
 • нагрів води не лише до 100 градусів, але і до меншої температури: 40, 60, 80 градусів і т. д.;
 • автоматичну підтримку температурного режиму;
 • збільшену місткість;
 • невелике енергоспоживання.

Наявність терморегулятора значно спрощує використання пристрою, і вам більше не доведеться чекати, поки чайник нагріється до потрібної температури. Можна спокійно займатися своїми справами, і по приходу на кухню отримати гарячу воду - через півгодини, година, або через декілька годин після ввімкнення.

Крім того, електрочайник з регулятором відрізняється стильним і сучасним дизайном, і стане прикрасою для будь-якого інтер'єру. Така техніка з'явилася у продажу відносно нещодавно, тому її оформлення повністю відповідає сьогоднішнім трендам!

Ціна і конструктивні особливості електрочайників з терморегулятором

Як і звичайний електрочайник, терморегулюючий апарат складається з ємності для води, і підставки з нагрівальним елементом. Живлячись від стандартної електромережі 220 Вольт, він забезпечує швидкий нагрів рідини до потрібної температури. На цьому конструктивна схожість закінчується, і набувають чинності інноваційні технології. Так, електрочайник з терморегулятором включає додаткові елементи:

 • тепловий датчик і термометр;
 • електронний блок управління;
 • блок пам'яті, з можливістю збереження різних режимів роботи.

Так, в пам'ять можна записати певну послідовність дій, наприклад - нагрівати воду до температури 50 градусів, і утримувати її впродовж 2 годин, після чого відключити живлення. Чи підвищувати/знижувати температуру на 10 градусів щопівгодини. Виставивши той або інший режим роботи, його можна запускати багаторазово - не витрачаючи час на повторне програмування.

Що стосується ціни, то сьогодні купити електрочайник з терморегулятором можна за 1300-1400 грн. За ці гроші ви отримуєте фірмовий апарат, розрахований на довгі роки експлуатації. Звертаючись в наш інтернет-магазин, ви можете розраховувати на офіційну гарантію якості, і швидку доставку по Україні!

Для чого потрібні різні температурні режими?

Здавалося б, нагріву води до 100 градусів (точки кипіння) цілком достатньо для всіх побутових потреб. Проте, це не завжди так, і для правильного приготування гарячих і теплих напоїв потрібно різні температурні режими. Найпоширенішими з них вважаються:

 • 95-100 градусів - оптимальний для трав'яних відварів, червоного чаю і листових улунів;
 • 85-95 градусів - підходить для заварювання не ферментованих чаїв і квіткових відварів;
 • 70-85 градусів - розкриває смак зеленого чаю;
 • 60 градусів - оптимальний для білих чаїв;
 • 40 градусів - використовується для розведення дитячих сумішей.

Замовити електрочайник з терморегулятором - означає повністю вирішити питання із заварюванням різних сортів чаю. Пристрій підтримуватиме температуру води з точністю до 1 градуса, і на 100% розкриє аромат і смакові якості чайного листя. Для лікувальних і профілактичних відварів регуляція температури також незамінна, адже занадто сильний (чи недостатній) нагрів може звести нанівець всю користь від фітотерапії.

На які характеристики звернути увагу?

Перш ніж замовити електрочайник з терморегулятором в Києві, варто уточнити його основні параметри. Вартість в даному випадку - не найголовніший чинник, і дивитися в першу чергу треба на наступні характеристики:

 • місткість чайника;
 • потужність нагрівального елементу;
 • тип нагрівального елементу;
 • точність температурного налаштування;
 • можливість програмного управління;
 • матеріал виготовлення (у нашому магазині Ви знайдете керамічні, скляні і інші електричні чайники);
 • наявність/відсутність водяного фільтру;
 • наявність/відсутність системи блокування.

Так, чайник не повинен включатися при відкритій кришці і при порожній місткості. Для економії простору в нім має бути передбачений змотуючий шнур, а під час роботи повинна включатися світлова індикація. Ціна приладу багато в чому залежить від типу терморегулятора, який може бути:

 • Ступінчастим. З фіксованим кроком підвищення/пониження температури, наприклад - в 10 або 20 градусів;
 • Безступінчатим. Міра нагріву підвищується плавно - за допомогою високоточного резистора.

Очевидно, що другий варіант коштує дорожче. На ціну також впливає місткість чайника, яка може складати від 1,5 до 3 літрів. Невеликі моделі підійдуть для повсякденного домашнього використання, а великі - для колективних чаювань, наприклад - в умовах побутівки або офісу.

Яким має бути нагрівальний елемент?

В різних моделях чайників можуть використовуватися відкриті і закриті нагрівальні елементи, що живляться від електромережі. Який тип нагріву вибрати? Перш ніж купити електрочайник з терморегулятором, зважте все "за і проти":

 • Нагрівачі відкритого типу безпосередньо контактують з водою. Вони можуть викликати коротке замикання, але, в той же час, є найдешевшими і доступнішими;
 • Нагрівачі закритого типу впливають на рідину опосередковано - через захисний диск. Пожежобезпека практично зводиться до нуля, але це сильно позначається на ціні приладу.

У більшості старих моделей встановлені спіралі відкритого типу, але сьогодні їх практично не використовують, принаймні - у фірмових чайниках з терморегуляцією. Тут на перший план виступає надійність і безпека, і краще переплатити пару сотень гривен, ніж отримати коротке замикання і пожежу.

Корисні функції електрочайників з терморегулятором

Якщо ви захочете купити електрочайник з терморегулятором або класичний електричний чайник, відгуки про пристрій стануть непоганим орієнтиром для купівлі. В основному користувачі відмічають зручність і простоту використання приладів, а також їх корисні функції:

 • блокування включення - при нещільно закритій кришці і недостатній кількості води в місткості;
 • автоматичне відключення - при перегріванні корпусу і окремих елементів системи;
 • компенсацію перепадів напруги (якщо відключать світло, чайник плавно понизить нагрів до нуля);
 • блокування кришки після закипання води - щоб уникнути опіків;
 • колірне підсвічування - холодна вода забарвлюється синім, а гаряча - червоним.

Хоча ці функції і необов'язкові, вони зроблять використання приладу ще приємнішим і безпечнішим, причому - за невеликі гроші. Для тих, хто хоче замовити електрочайник з терморегулятором в Києві, наш інтернет-магазин запропонує кращі розцінки, і офіційну гарантію від виробника!