Електро простирадла

Знайдено: 1 - 24 серед 83 товари
Електро простирадла : відгуки покупців
Рейтинг: 4,6 із 5 на основі 63 відгуків
Мінімальна ціна товару: 320 грн
Максимальна ціна товару: 7306 грн
Кількість товарів в категорії: 93
Оцінка:
67 67
Електроковдра Camri CR 7421 приємно вражає насамперед своєю якістю та заявленим характеристикам. Гарно упакована. Товар доставлено в офіс та пункт видачі упродовж однієї доби. Менеджери інернет-магазину у Viber надали детальну дорожню карту маршруту як дістатися їхнього офісу. Обслуговування у пункті видачі ввічлеве. Негативних моментів на сьогодні не виявлено. У цьому інтернет-магазині найкраші цінові пропозиції та асортимент виробів у порівнянні з іншими інтернет-магазинами, такими як Prom.ua, Rozetka.ua, med-magazin.ua.
Оцінка:
273 248
отличное приобретение! у меня с детства такая фишка-я не могу согреть ноги нигде, кроме ванной или во время сна. в общем эта простынь очень крутая, греет равномерно, температура регулируется. еще есть автоматическое отключение по таймеру, что обеспечивает безопасность.
короче всем советую. и для себя и в подарок отличный вариант
Оцінка:
129 131
Достаточно хорошая простыня. Преобрели для дачи, тепла в доме не хватает в ночное время. Это просто отличная вещь! Нагревательный элемент не ощущается. Товар полностью соответствует описанию и характеристикам. 
Кращі виробники

Статті та тест-драйви